Plandeki reklamowe

Plandeki reklamowe

Umieszczenie przekazu marketingowego na pojazdach gwarantuje dotarcie do tysięcy potencjalnych odbiorców i pomaga w budowie rozpoznawalności marki. Plandeka z nadrukiem staje się doskonałą formą promocji na samochodach dostawczych i ciężarowych, które każdego dnia przemierzają setki kilometrów. W firmie Plandeko reklama na plandece zyskuje nowy wymiar jakości. Realizujemy malowanie i lakierowanie powłok zewnętrznych na przyczepie. Flota aut z własną grafiką wyróżnia się z otoczenia i buduje profesjonalny wizerunek przedsiębiorstwa.

Zwiększ swoje biznesowe zasięgi dzięki produktom z nadrukiem od Plandeko. Nasza firma specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu wytrzymałych folii reklamowych. Jesteśmy zaufanym partnerem wielu podmiotów z branży przewozowej, dla których opracowujemy nowoczesne plandeki z własną grafiką.

Reklama na plandece

Skuteczność opisywanej tu metody reklamowej wynika z samej ekspozycji plandeki na wzrok potencjalnych odbiorców. Przemieszczanie się oznakowanego TIR-a lub auta dostawczego po całym kraju przyciąga uwagę przechodniów. Ogromna powierzchnia naczepy stanowi doskonałe narzędzie komunikacyjne. Warto uwolnić jego potencjał poprzez stworzenie efektownego wzoru.

Projektowanie, produkcję i malowanie plandek łączymy z nowoczesną technologią. Zbudowaliśmy zaawansowany park maszyn poligraficznych drukujących, ploterów oraz laminatorów, które są w stanie poradzić sobie z najbardziej zaawansowanym zleceniem. Nośniki reklamowe z własną grafiką na plandece samochodu ciężarowego to jedna z najlepszych form długofalowego marketingu. Usługi Plandeko kierujemy w stronę firm przewozowych, kurierskich lub przeprowadzkowych, gdzie dynamika biznesowa wymusza nieustanną optymalizację kosztów i umacnianie swojej pozycji na konkurencyjnym rynku.

Malowanie plandek

Zapadające w pamięć malowanie na narzucie to prosta droga do uzupełnienia strategii marketingowej o sprawdzone narzędzie komunikacji. Plandeki reklamowe możesz wykorzystać podczas codziennej działalności floty firmowej. Proces tworzenia powłoki z własnym nadrukiem rozpoczynamy od analizy potrzeb klienta. Na dalszym etapie opracowujemy gotowy szablon, nanosimy go na powierzchnię z wykorzystaniem specjalistycznej folii i rozpoczynamy malowanie.

Oddajemy w ręce klienta gotowe plandeki z własną grafiką w technologii ręcznego malowania. Gwarantujemy terminowość, dokładność i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Przedstaw nam swoje potrzeby, a dopasujemy do nich optymalny proces technologiczny.

Plandeki reklamowe w ofercie Plandeko.pl

Firmę Plandeko tworzą specjaliści z zakresu reklamy na pojazdach dostawczych i ciężarowych. Opisane tu rozwiązania pełnią rozmaite funkcje — od ochrony towaru na przyczepie przed kradzieżą i warunkami atmosferycznymi, po budowanie świadomości marki u konsumentów. Nasza kompleksowa oferta wpisuje się w potrzeby podmiotów z branży spedycyjnej i transportowej. Spraw, aby reklama na plandece wzmacniała Twoją pozycję na rynku w długim terminie. Skorzystaj z usług Plandeko, a na własne oczy przekonasz się o efektywności tej formy marketingu.

Realizacje