Flagi reklamowe

Flagi reklamowe

Konkurencja pozostaje nieodłącznym elementem gospodarki rynkowej. Pozyskiwanie nowych klientów wymusza poszukiwania atrakcyjnych form reklamy, które skupiają na sobie wzrok i zatrzymują uwagę na dłużej. W te założenia idealnie wpisują się flagi reklamowe, znane również jako windery, maszty, skrzydła lub tzw. beachflags. Produkty te stanowią jeden z filarów naszej wieloletniej działalności. Prezentujemy dynamiczne i wytrzymałe nośniki informacji marketingowej, jakie podnoszą lokalną rozpoznawalność firmy.

Maszty i flagi firmowe są obowiązkowym uczestnikiem eventów branżowych, konferencji biznesowych, spotkań promocyjnych czy targów produktowych. Solidne windery świetnie prezentują się w zastosowaniach outdoorowych. Napędzane podmuchami wiatru natychmiast wzbudzają zainteresowanie osób postronnych.

W zakładzie produkcyjnym Plandeko powstają solidne i niezawodne komponenty do wykorzystania na zewnątrz i wewnątrz budynków. Materiał z indywidualnym nadrukiem opiera się siłom natury i zachowuje intensywność barw w długim terminie. Beachflags, czyli maszty plażowe, dostarczają szczególnych wyzwań projektowych. Aluminiowy stelaż flagi reklamowej łączy mobilność z ponadprzeciętną wytrzymałością, dzięki czemu naszym produktom niestraszny nawet nadmorski szkwał.

Producent flag reklamowych

Plandeko jest renomowanym podmiotem w sferze produkcji flag i winderów reklamowych. Nieustannie rozwijamy naszą ofertę i modernizujemy park maszynowy. Rozumiemy wyzwania technologiczne dla tego rodzaju produktów. Korzystamy z najlepszej jakości dzianiny poliestrowej. Stosujemy autorskie techniki utrwalania barw, dzięki czemu windery reklamowe od Plandeko wyróżniają się spektakularnym wyglądem i wydłużonym cyklem życia.

Flagi reklamowe w ofercie Plandeko.pl

Mając na względzie potrzeby naszych klientów, opracowaliśmy rozbudowany asortyment flag w zmiennych konfiguracjach rozmiarowych. Realizujemy również skrzydła reklamowe na zamówienie, które zdobią lokale firmowe i odgrywają ważną rolę promocyjną podczas rozmaitych wydarzeń plenerowych.
Wykonamy dla Ciebie personalizowany projekt graficzny i dostosujemy proces produkcji do przedstawionych nam wymagań. Przykładamy ogromne znaczenie do szczegółów. Wszystkie skrzydła lub windery firmowe przechodzą rygorystyczną kontrolę jakości, zanim trafią do klienta. Z nami możesz mieć całkowitą pewność, że oddane do użytku maszty reklamowe spełnią Twoje oczekiwania.

Na stronie internetowej Plandeko.pl widnieją materiały reklamowe na miarę światowych standardów. Widzimy ogromny potencjał w nośnikach zewnętrznych typu beachflags, które adaptujemy do uwarunkowań polskiego rynku. Przekonaj się o długofalowych korzyściach marketingowych, jakich dostarczają solidne i estetyczne flagi Plandeko. Skontaktuj się z naszymi ekspertami i otrzymaj wsparcie przy wyborze najlepszego rozwiązania.

Realizacje