Plandeki na wymiar

Plandeki na wymiar w ofercie Plandeko.pl

Nowoczesne kotary plandekowe zapewniają skuteczną ochronę konstrukcji o każdej porze roku lub też stanowią idealną formę przegrody w halach magazynowych. Zabezpieczają przed wilgocią, silnym wiatrem, śniegiem i negatywnym wpływem innych czynników atmosferycznych, a także owadami i niskimi temperaturami. Odpowiednio zamontowane zapewniają również optymalną przepuszczalność powietrza, dzięki czemu konstrukcja pod pokrowcem będzie znacznie mniej narażona na zawilgocenie i korozję.

Wykonujemy plandeki, pokrowce na wymiar, we wszystkich podstawowych kolorach. To pozwala dopasować osłonę do wymagań odbiorcy zarówno w zakresie rozmiaru, jak i estetyki produktu. Dzięki możliwości wyboru barwy możesz dostosować kotarę do otoczenia, dzięki czemu wszystkie elementy będą wyglądały spójnie.

Szycie plandek lub zgrzewanie plandek na wymiar

Poszukujesz wytrzymałego pokrowca, którym zakryjesz basen, piaskownicę, meble, grilla, huśtawkę, altanę lub inne akcesoria i elementy architektoniczne w ogrodzie? W ofercie Plandeko.pl znajdziesz wysokiej jakości plandeki na wymiar, które spełnią Twoje oczekiwania. Nasz asortyment obejmuje bogatą gamę osłon, które sprawdzą się do przykrycia przedmiotów i konstrukcji o dowolnych kształtach i rozmiarach.

Dysponujemy zaawansowanym parkiem maszynowym, co pozwala nam produkowanie osłon na huśtawkę ogrodową, piaskownicę czy meble ogrodowe w pełni dopasowane do wymagań klienta. Do realizacji zamówień wykorzystujemy wyłącznie materiały najlepszej jakości, które są odporne na deszcz, śnieg, intensywne słońce i zmienne temperatury. Dzięki temu powstałe produkty są wytrzymałe i cechują się bardzo dobrą żywotnością. Zachowują swe walory użytkowe i wizualne przez długi czas. Mogą być stosowane o każdej porze roku – zarówno podczas upalnych, jak i zimnych czy deszczowych dni, bez obaw o utratę swych właściwości.

Wszystkie plandeki na piaskownice, basen czy tarasy wykonujemy na wymiar w dowolnym rozmiarze, zgodnie z wymaganiami klienta. To daje pewność, że osłona będzie zawsze idealnie dopasowana do konkretnej konstrukcji. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz szybką i terminową realizację zamówień.

Plandeki na basen

Wśród naszej oferty szczególną popularnością cieszą się plandeki na basen. To skuteczna ochrona basenu, pozwalająca na jego wieloletnie użytkowanie i utrzymanie perfekcyjnego wyglądu przez długi czas. Osłona na wymiar zapobiega nagrzewaniu się i parowaniu wody, a także jej zanieczyszczaniu deszczem, owadami czy liśćmi. Stanowi też dodatkowe zabezpieczenie przed wpadnięciem do środka dzieci bądź zwierząt.

Ze względu na specyficzny kształt altany, huśtawki albo mebli ogrodowych, zakup gotowego pokrowca, który idealnie dopasuje się do formy konstrukcji, jest bardzo trudny. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest plandeka na meble i huśtawkę ogrodową wykonana indywidualnie na zamówienie. Pokrowiec ochronny zabezpiecza meble, piaskownicę, taras bądź altanę ogrodową przed brudem, wilgocią i promieniami UV, dzięki czemu dłużej pozostają one piękne.

Równie proste jest utrzymanie w czystości plandeki na piaskownicę, huśtawkę czy meble ogrodowe. Wystarczy ją po prostu przetrzeć wilgotną szmatką, aby usunąć wszelkie pozostałości brudu.